O NAS


Les Moutons to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem i ręcznym szyciem toreb z naturalnej skóry. Powstaliśmy w Krakowie, w 2008 roku i od samego początku stawiamy sobie za cel tworzenie rzeczy wyjątkowych i pięknych. Korzystamy z rozwiązań i doświadczeń klasycznej szkoły rzemiosła i łączymy je z własnymi pomysłami, tak aby nasze produkty były eleganckie, proste, a zarazem funkcjonalne.

Materiał z jakiego powstają nasze torby to licowa skóra juchtowa, wyprawiana roślinnie i barwiona tradycyjnymi me­todami. Gwarantuje to szczególną jakość i trwałość, dzięki której torby szlachetnieją z czasem. Ich kolor pogłębia się, a skóra nabiera indywidualnego charakteru.

Katalog toreb Les Moutons zmienia się sezonowo, ale stale krąży wokół najbardziej charakterystycznych, flagowych modeli: The Canyon Bag, The Voyage Bag i The Flap Bag. Ich klasyczny i minimalistyczny wzór oraz wygoda i solidność stale przekonują do siebie.

Nasz sposób pracy opiera się przede wszystkim na własnym doświadczeniu na rynku japońskim, gdzie zdążyliśmy wypracować dla siebie miejsce. Chcemy, aby nasze torby mogły znaleźć właściciela w każdym miejscu, w którym ludzie mają potrzebę korzystania z rzeczy tworzonych na długie lata.

Od 2016 roku jesteśmy w Warszawie i tu dalej rozwijamy naszą pracownię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl